Banana Pomegranate Cherry Ice Iget Bar
$55.00 Original price was: $55.00.$45.00Current price is: $45.00.
Description
Iget Bar Banana Pomegranate Cherry Ice Vape
A tropical blend of creamy banana, bold pomegranate, and sweet cherry, finished with a frosty kick. A smooth, fruity vape that’s cool and refreshing.
| Puffs | 3500+ Puffs |
| Nicotine Level | 5%(50mg/ml) |
| E-Liquid Capacity | 12ml |
| Type | Disposable |
| Flavours | Banana Pomegranate Cherry Ice |
| Power Cell | 1500mAh |
| Mesh Coil | 1.2Ω |
| Charged | Non Rechargeable |
| Size | 41.3×21.3×94.5mm |
| Net Weight | 78g |
Out of stock
Out of stock

Reviews
There are no reviews yet.