IGET Bar Pro 10000 Puffs Raspberry Grape
$75.00 Original price was: $75.00.$45.00Current price is: $45.00.
Description
IGET BAR PRO Raspberry Grape Vape
Bold grape richness blended with raspberry zing. This fruity vape delivers a smooth, tangy hit with every puff—sweet, vibrant, and satisfying.
| Puffs | 10,000 Puffs |
| Nicotine Level | 5%(50mg/ml) |
| E-Liquid Capacity | 20ml |
| Type | Disposable |
| Flavour | Raspberry Grape |
| Power Cell | 2000mAh |
| Mesh Coil | 1.2Ω |
| Charged | Non Rechargeable |
| Size | 44.1×22.5×96.5mm |
| Net Weight | 93g |
Out of stock
Out of stock
Categories: IGET BAR PRO, IGET Vape
Brand: IGET


Reviews
There are no reviews yet.