Blackberry Ice Iget Bar
$55.00 Original price was: $55.00.$45.00Current price is: $45.00.
Description
Iget Bar Blackberry Ice Disposable Vape
Sweet, ripe blackberries with a cool icy finish. This refreshing vape combines bold berry flavor with a crisp, chilled twist. Perfect for a smooth, all-day vape. Order now!
| Puffs | 3500+ Puffs |
| Nicotine Level | 5%(50mg/ml) |
| E-Liquid Capacity | 12ml |
| Type | Disposable |
| Flavours | Blackberry Ice |
| Power Cell | 1500mAh |
| Mesh Coil | 1.2Ω |
| Charged | Non Rechargeable |
| Size | 41.3×21.3×94.5mm |
| Net Weight | 78g |
Out of stock
Out of stock

Reviews
There are no reviews yet.