Passion Fruit Watermelon Juice Iget Bar
$55.00 Original price was: $55.00.$45.00Current price is: $45.00.
Description
Iget Bar Passion Fruit Watermelon Juice Vape
A sweet and tangy blend of passion fruit and juicy watermelon. This smooth, refreshing vape delivers a burst of fruity flavor in every puff. Limited stock, order now!
| Puffs | 3500+ Puffs |
| Nicotine Level | 5%(50mg/ml) |
| E-Liquid Capacity | 12ml |
| Type | Disposable |
| Flavours | Passion Fruit Watermelon Juice |
| Power Cell | 1500mAh |
| Mesh Coil | 1.2Ω |
| Charged | Non Rechargeable |
| Size | 41.3×21.3×94.5mm |
| Net Weight | 78g |
Out of stock
Out of stock

Reviews
There are no reviews yet.