Blueberry Raspberry Ice Iget moon
Original price was: $59.00.$35.00Current price is: $35.00.
Description
Iget Moon Blueberry Raspberry Ice Disposable Vape
A refreshing mix of sweet blueberries and tart raspberries, with a cool icy finish. This smooth, fruity vape is perfect for those who love a crisp, chilled burst of flavor.
| Puffs | 5000 Puffs |
| Nicotine Level | 4%(40mg/ml) |
| E-Liquid Capacity | 13ml |
| Type | Disposable |
| Flavours | Blueberry Raspberry Ice |
| Power Cell | 1750mah |
| Mesh Coil | 1.35Ω |
| Charged | Non Rechargeable |
| Size | 49.5×25.3×99.4mm |
| Net Weight | 81.5g |

Reviews
There are no reviews yet.