Passion Fruit Lychee Iget moon
Original price was: $59.00.$35.00Current price is: $35.00.
Description
Iget Moon Passion Fruit Lychee Disposable Vape
A tropical fusion of tangy passion fruit and exotic lychee. This smooth, fruity vape offers a sweet and refreshing experience with every puff. Get yours now for a burst of paradise!
| Puffs | 5000 Puffs |
| Nicotine Level | 4%(40mg/ml) |
| E-Liquid Capacity | 13ml |
| Type | Disposable |
| Flavours | Passion Fruit Lychee |
| Power Cell | 1750mah |
| Mesh Coil | 1.35Ω |
| Charged | Non Rechargeable |
| Size | 49.5×25.3×99.4mm |
| Net Weight | 81.5g |
Out of stock
Out of stock

Reviews
There are no reviews yet.