IGET Bar Pro 10000 Puffs Blackberry Pomegranate Cherry
$75.00 Original price was: $75.00.$45.00Current price is: $45.00.
Description
IGET BAR PRO Blackberry Pomegranate Cherry Vape
A bold vape mix of dark blackberry, rich pomegranate, and sweet cherry. Deep, juicy layers in every puff—complex, smooth, and full of flavor.
| Puffs | 10,000 Puffs |
| Nicotine Level | 5%(50mg/ml) |
| E-Liquid Capacity | 20ml |
| Type | Disposable |
| Flavours | Blackberry Pomegranate Cherry |
| Power Cell | 2000mAh |
| Mesh Coil | 1.2Ω |
| Charged | Non Rechargeable |
| Size | 44.1×22.5×96.5mm |
| Net Weight | 93g |
Out of stock
Out of stock
Categories: IGET BAR PRO, IGET Vape
Brand: IGET


Reviews
There are no reviews yet.